Kliknij, by zgłosić zlecenie naprawy sprzętu

Autor: Bzyku_PL Dodano: 2017-09-24 13:49:26 Odslon: 1641

Instalacja FSD pod RGH

Poradnik pisany na szybko.

W celu przeinstalowania oprogramowania FSD należy:

Pobrać paczkę:​

Pobierz na dysk
​ 
Następbnie trzeba to wypakowac na pendrive sformatowany do systemu plików FAT32 (bezpostednio na pendrive ma byc folder FSD, PLIKI i plik launch.ini). 
 
 
Podpiąć pendrive do konsoli i ja uruchomić - wystartuje FSD z tego nośnika USB.
 
Poprzez menagera plików usunąć stary folder z FSD (oraz ewentualnie plik startowy launch.ini) a następnie w zależności od tego gdzie chcemy zainstalować oprogramowanie:
 
- Instalacja FSD na dysk twardy wewnętrzny:
W celu instalacji FSD na dysku wewnętrznym konsoli (HDD1) należy przekopiować folder FSD znajdujący się w folderze PLIKI bezpośredenio na HDD1 konsoli. Dodatkowo także bezpośrednio na HDD1 konsoli trzeba przekopiować plik launch.ini znajdujący się w lokalizacji USB0/PLIKI/launch_alt/hdd.
 
- Instalacja FSD na pamięć wewnętrzną 4gb - płyta TRINITY:
W celu instalacji FSD na pamięci wewnętrznej 4GB konsoli (OnBoardMU) należy przekopiować folder FSD znajdujący się w folderze PLIKI bezpośredenio na OnBoardMU konsoli. Dodatkowo także bezpośrednio na OnBoardMU konsoli trzeba przekopiować plik launch.ini znajdujący się w lokalizacji USB0/PLIKI/launch_alt/4gb.
 
- Instalacja FSD na pamięć wewnętrzną 4gb - płyta CORONA 4GB:
W celu instalacji FSD na pamięci wewnętrznej 4GB konsoli (OnBoardMU) należy przekopiować folder FSD znajdujący się w folderze PLIKI bezpośredenio na OnBoardMU konsoli. Dodatkowo także bezpośrednio na OnBoardMU konsoli trzeba przekopiować plik launch.ini znajdujący się w lokalizacji USB0/PLIKI/launch_alt/V2_V4.

Po wszystkim wyłączamy konsole, wyciągamy pendrive i odpalamy konsole ponownie.

Tagi:

Podobne aktualności:

Naprawa błędu E100 00000703 80910002 w Xbox ONE
Konfiguracja ścieżek w FreeStylu
Instalacja systemu Windows 7
Aktualizacja konsoli pod RGH / JTAG
Konwertowanie gier do XEX