Kliknij, by zgłosić zlecenie naprawy sprzętu


Wyposażenie serwisu

QUICK 706 ESD
Zestaw lutowniczy “2 w jednym”. Stacja lutownicza 50W do lutowania bezołowiowego. Stacja lutująco-wylutowująca “HOT AIR” SMD/BGA

Lutownica iSolder-40 to stacja lutownicza grotowa wyróżniająca się nowoczesnym rozwiązaniem automatycznego doboru temperatury do danego składu stopu lutowniczego, bez potrzeby ingerencji operatora lutownicy.

Stacja lutownicza Quick 861DW ESD z HOT AIR
Profesjonalna lutownica ESD z nadmuchem gorącego powietrza do bardzo precyzyjnego ustawiania temperatury.

Oscyloskop Rigol DS1054Z
Model DS1054Z posiada wiele użyteczych funkcji i cech szczególnych do przeprowadzania pomiarów i jest wyjątkowo łatwy w obsłudze.Opcjonalne funkcje specjalne, takie jak rozszerzenie pamięci, Serial-Bus-Trigger i dekoderem, rozszerzony zestaw Trigger lub zapis w czasie rzeczywistym za pomocą klucza oprogramowania.

Rozlutownica ZD-915

Stacja lutownicza/rozlutownica ZD15 urządzenie służące do lutowania lub wylutowywania podzespołów elektronicznych z obwodów drukowanych PCB. Pistoletowa rękojeść z funkcją rozlutowywania umożliwia łatwe i szybkie usunięcie cyny z jednostronnych i dwustronnych obwodów drukowanych. Grot ma stałą i precyzyjnie ustawioną temperaturę, dzięki wbudowanemu czujnikowi PTC. 

Mikroskop stereoskopowy Delta Optical SZ-450T

Solidny mikroskop stereoskopowy / techniczny z żeliwną podstawą przeznaczony do obserwacji w świetle odbitym.Mikroskopy techniczne serii Delta Optical SZ-430 (B i T, dawniej seria 453) oraz SZ-450 (B i T, dawniej seria 454) są następcami popularnego modelu Delta Optical XTL-IV. Nowa wersja posiada ulepszoną konstrukcję optyczną i mechaniczną. Zmiany wprowadziliśmy pod wpływem licznych sugestii naszych klientów – zdecydowaliśmy się poprawić jakość.

Myjka ultradźwiękowa JEKEN PS-80A o pojemności 22l  z grzaniem i czasem pracy. Myjka o mocy 480W posiada cyfrową regulacje. Dzięki której sprawnie nastawisz temperaturę oraz czas pracy.

Zasilacz laboratoryjny potrójny KD3305D to stabilizowany zasilacz z płynną regulacją napięcia w zakresie od 0 do 30V oraz płynną regulacją prądu w zakresie od 0 do 5A i wyjściu 5V, 3.3V, 2.5V 3A.

LINI-T MIERNIK UNIWERSALNY